Nieproszeni goście na klatce schodowej. Mieli przy sobie narkotyki

W jednym z bloków na Saskiej Kępie lokatorzy zauważyli w nocy obce osoby. Zawiadomiono strażników miejskich. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nieproszonych gościach narkotyki.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego w nocy z 23 na 24 lipca otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków przy ul. Międzynarodowej przebywają jakieś obce osoby. Podjęto interwencję. Podczas kontroli klatki schodowej funkcjonariusze natknęli się na kobietę i mężczyznę. Na widok strażników kobieta nerwowym ruchem odłożyła na schody etui na okulary i torebkę.

Skontrolowano zawartość etui. Znajdowały się w nim trzy zawiniątka z folii aluminiowej, wewnątrz których był biały proszek. Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że jest to należąca do niej amfetamina. Wezwano patrol policji. 37-letnia kobieta została przewieziona do komendy rejonowej policji. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym zawartości zawiniątek potwierdzono, że zawierały one łącznie ponad 2,5 grama amfetaminy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadziła policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c