Niesamowita akcja księdza z Warszawy. Dzisiejsza taca dla WOŚP! [WIDEO]

„Dzisiejsza taca na WOŚP.  Wolontariuszki – Maja i Karolina odebrały i przekazały sztabowi  Dziēkujemy! Wojciech Drozdowicz Fot.: Anna Kołtunowicz” – czytamy na fanpage Las Bielański. „Gramy jak co roku. Jesteśmy z tymi ktorzy potrzubują Orkiestry i z nią. Oby grała jak najdłużej.” – czytamy na Fanpage.

„Czyż to nie piękna i godna naśladowania postawa Księdza, który potrafi po chrześcijańsku łączyć i czynić dobro. Brawo proszę Księdza. Z wielką przyjemnością słucha się pięknych,mądrych i emocjonalnych kazań ks. Wojciecha Drozdowicza. „ – pisze Pani Jolanta.

„Ksiądz Wojtek jak zwykle pokazuje klasę, na jaką nie stać polskiego kościoła katolickiego. Oby w przyszłości więcej takich księży pojawiło się w Polsce, inaczej czarno widzę przyszłość tej instytucji.

Obejrzałem wczoraj film Dwóch Papieży, ksiądz Wojciech rozumie kierunek w jakim należy podążać, podobnie jak papież Franciszek!

Księże Wojtku, do końca świata i jeden dzień dłużej! Dziękuję!” – pisze Pan Jakub.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.