Nietrzeźwa nastolatka płakała na ławce. Obok niej stało dwóch śmiejących się mężczyzn

Policjant wydziału kryminalnego, z komendy w Otwocku, był w Warszawie w czasie wolnym od służby. Jadąc przez Falenicę, zauważył przy jednej z ulic dziwną sytuację.

Fot. policja

Pod ogrodzeniem prywatnej posesji zobaczył siedzącą dziewczynę. Była zapłakana. Nad nią stało dwóch mężczyzn, którzy najwyraźniej szydzili z niej i żartowali.

Policjant postanowił zareagować i sprawdzić o co chodzi w tej całej „historii”. Kiedy podszedł bliżej, zobaczył że dziewczyna się trzęsie. Natychmiast pobiegł po koc termiczny, którym nakrył, jak się później okazało nastolatkę.

Policjant zwrócił też uwagę mężczyznom, aby ci nie robili sobie żartów z nieletniej. Następnie wezwał na miejsce patrol Policji.

Policjanci zbadali nieletnią testerem trzeźwości i wylegitymowali podejrzanych dwóch mężczyzn. Sprawdzona przez policjantów 15-latka była po alkoholu. Na szczęście sytuacja, w której się znalazła, nie była dla niej zagrożeniem, a dwaj opisywani mężczyźni, nie zamierzali jej skrzywdzić.

Sytuację wyjaśniono, a o nietrzeźwej nieletniej poinformowano rodziców, którzy odebrali dziewczynę i zabrali ją do domu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.