Nietrzeźwy mężczyzna rzucał butelkami w przejeżdżające samochody. „Trzy auta zostały uszkodzone”

Około godziny 22 na skrzyżowaniu al. Jerozolimskich z ulicą Towarową doszło do niecodziennego zdarzenia. Pijany mężczyzna rzucał szklanymi butelkami w pojazdy, który jechały al. Jerozolimskimi. Jeden z pojazdów został uszkodzony walizką. Mężczyzna został zatrzymany, był kompletnie pijany.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji do zdarzenia doszło około godziny 22 w rejonie Placu Zawiszy. Nietrzeźwy mężczyzna uszkodził trzy pojazdy rzucając w nie szklanymi butelkami i walizką.

Uszkodzone zostały trzy samochody osobowe marki kia, dacia i ford. W kii i dacii rozbite zostały przednie szyby, w fordzie, za pomocą walizki, uszkodzona została maska. Mężczyzna został zatrzymany, po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma 2 promile alkoholu. Został przewieziony na komisariat policji, gdzie jak wytrzeźwieje będą z nim prowadzone dalsze czynności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c