Nietrzeźwy rowerzysta jechał do Ząbek

52-letni mężczyzna nie posłuchał strażników. Chociaż był nietrzeźwy wsiadł na rower i ruszył do domu. Ujętego mężczyznę przekazano policji.

Fot. Pixabay

Dochodziła godzina 23, gdy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zauważyli na ul. Łodygowej leżącego mężczyznę. Na trawie obok smacznie spał jego rower. W trosce o bezpieczeństwo cyklisty funkcjonariusze podjęli interwencję. Zapytany czy nic mu nie jest mężczyzna odparł, że szedł prowadząc rower, ale się potknął i przewrócił. Przyznał, że pił alkohol, ale da sobie radę, bo mieszka niedaleko w Ząbkach. Strażnicy pouczyli mężczyznę, że jazda rowerem jest zabroniona oraz, że może grozić wypadkiem. Prowadząc rower obok cyklista ruszył piechotą w stronę Ząbek. Kilka minut później funkcjonariusze ruszyli radiowozem w tę samą stronę i po chwili zobaczyli tego mężczyznę jadącego rowerem. Strażnicy ujęli nietrzeźwego rowerzystę i przekazali go wezwanemu patrolowi policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.