Nieuczciwy dostawca pizzy ponownie w rękach policji

O nieuczciwym dostawcy policja informowała w zeszłym tygodniu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Białołęki i usłyszał zarzuty karne m.in. za przywłaszczenia mienia pizzerii, w której pracował. W ubiegłą niedzielę 27-latek ponownie wpadł w ręce mundurowych, tym razem kryminalnych z Białołęki. Okazało się, że dopuścił się takiego samego przestępstwa na szkodę innej pizzerii.

Fot. Pixabay

Policjanci z Białołęki otrzymali informację o nieuczciwym dostawcy, który przywłaszczył mienie należące do pizzerii. Zgłoszenie dotyczyło pojazdu służbowego, terminala płatniczego oraz pieniędzy w kwocie 504 złote. Łączne straty na szkodę właściciela pizzerii wyniosły ponad 7 tysięcy złotych.

Mundurowi bardzo szczegółowo przeanalizowali okoliczności przestępstwa i sylwetkę samego dostawcy. Okazało się, że mężczyzna zaledwie 3 dni pracował w tej pizzerii.

Kryminalni z Białołęki powiązali wszystkie fakty i bardzo szybko wytypowali mężczyznę, który miał dopuścić się tego przestępstwa. Był to 27-latek zatrzymany w zeszłym tygodniu przez policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w związku ze zgłoszeniem właściciela innej pizzerii.

Kryminalni bardzo szybko odnaleźli mężczyznę i zatrzymali go. Odzyskali również pojazd służbowy i terminal płatniczy.

Mężczyzna po raz kolejny usłyszał zarzuty przywłaszczenia cudzego mienia oraz złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c