Nieuczciwy dostawca pizzy przywłaszczył sobie torbę i około 1500 złotych

Zatrzymany przez wilanowskich policjantów 25-latek kradzież termicznej torby na pizzę oraz pieniędzy z utargu tłumaczył potrzebą wypłacenia sobie tygodniówki. Zapomniał jedynie zapytać się swojego szefa, czy godzi się na taką formę i kwotę wypłaty. Zatrudniony od kilku tygodni Robert M. trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty kradzieży, za którą może spędzić nawet 5 lat w więzieniu.

Fot. Pixabay

Kryminalni z Wilanowa od kilku dni poszukiwali 25-latka zatrudnionego w jednej z warszawskich pizzerii. Mężczyzna zajmujący się dostawą dań serwowanych przez restaurację swoim skuterem, początkowo podbierał sobie małe kwoty pieniędzy. Jednak kiedy kierownictwo zakładu pracy zaczynało się domyślać, że Robert M. postępuje nieuczciwie, ten postanowił zadziałać radykalnie. Zabrał 900 zł. z utargu, torbę termiczną i zniknął.

Pokrzywdzeni złożyli zawiadomienie o przywłaszczeniu około 1500 zł oraz pojemnika do przewożenia ich produktów. Po kilku dniach funkcjonariusze ustalili, gdzie ukrywa się nieuczciwy dostawca i zatrzymali go. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za które sąd może go skazać nawet na 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c