„Nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę pisała taki post” [LIST DO REDAKCJI]

„Witam wszystkich! Zacznijmy od tego, że nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę pisała taki post, mam nadzieję że administracja go zatwierdzi, a Wy- ludzie o dobrych sercach pomożecie nam uratować jedno maleńkie Warszawskie serduszko.” – pisze Pani Aleksandra w liście wysłanym na skrzynkę redakcyjną.

Fot. siepomaga.pl

„Przechodząc do meritum:
jestem w zaawansowanej ciąży, będę miała synka. Bardzo, bardzo chorego na serduszko synka- Antosia. W Polsce nie dają mu szans, wiem bo zjeździłam z mężem Polskę wzdłuż i wszerz szukając pomocy- co wizyta tym gorsze wieści i rokowania. O wadach dowiedzieliśmy się na badaniach połówkowych, to był najgorszy dzień w naszym życiu. Czas się zatrzymał…A informacje jakie usłyszałam od lekarzy (chwilę po tym jak dowiedziałam się, że z sercem Antosia jest coś nie tak) będąc niemal w 22 tygodniu ciąży to między innymi:
„Dziecko nie przeżyje” lub „trzeba je WYSKROBAĆ jak najszybciej”. Wierzcie lub nie ale czułam się tak jakby ktoś wyrwał mi serce, chciałam umrzeć i się poddać.
Jednak trafiliśmy na prof Edwarda Malca z kliniki Munster w Niemczech i to właśnie On stwierdził, że się podejmie próby uratowania serduszka naszego maleństwa. Prof jest specjalistą od dziecięcych serduszek uznanym na całym świecie. Naszą radość mąci jedynie kwota jaka dzieli naszego Antosia od pierwszej z kilku bardzo skomplikowanych operacji- jest ogromna, sami nie jesteśmy w stanie jej uzbierać, mimo pomocy rodziny.
Sama zawsze wspierałam różne fundacje z chorymi dziećmi i różne schroniska- nie przypuszczałam nigdy, że kiedyś rolę się odwrócą i to ja będę potrzebować takiej pomocy- po to by ocalić życie mojego dziecka. Dlatego teraz pozostaje mi tylko prosić Was wszystkich, pomóżcie uratować mojego synka!!!” – pisze Pani Ola.

LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/antos-przybylowski


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c