Noc Żywych Trupów już 27 czerwca w Warszawie [MAPKA MARSZU]

Jeżeli lubisz się charakteryzować, jesteś fanem The Walking Dead, a Twoją ulubioną postacią z filmu jest Alice, musisz wybrać się na Zombie Walk.

Fot. Facebook.com/Pawelluszczewski

Fot. Facebook.com/Pawelluszczewski

To już dziewiąta akcja Zombie Walk w Warszawie. Ta nietypowa impreza odbędzie się w godzinach 18.00-20.00. Startuje spod fontanny pod Pałacem Kultury i Nauki, a kończy się pod Kolumną Zygmunta.

„Co robimy? Przebieramy się za żywe trupy i maszerując wyznaczoną trasą jęczymy i udajemy filmowych nieumarłych. Wyruszamy równo o godzinie 18:00, warto więc przyjść na miejsce rozpoczęcia wcześniej, w celu ucharakteryzowania się. Stare, porwane ciuchy i różnego rodzaju przypominające krew substancje to prosty pomysł na przebranie, oczywiście jak zwykle liczymy na pomysłowość. Pamiętajmy że bardzo ważne jest zaangażowanie w odgrywaną rolę, Zombie Walk odbywa się raz na rok i warto skupić się na udawaniu zombie do końca.” – radzą organizatorzy.

Fot. organizatorzy Zombie Walk

Fot. organizatorzy Zombie Walk

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.