Nocny atak nożownika na policjanta w Warszawie. Pijany 16-latek rzucił się z nożem na funkcjonariusza

W nocy przy ulicy Papirusów na Bielanach doszło do bójki dwóch różnych grup, w których uczestniczyło kilkanaście osób. W trakcie legitymowania jeden z policjantów został zaatakowany. Funkcjonariusz trafił do szpitala z rozcięciem głowy.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak do zdarzenia doszło około 22 na ulicy Papirusów, gdzie policjanci zostali wezwani do bójki kilkunastu osób. Podczas interwencji i legitymowania 16-latek wyskoczył zza budynku z nożem kuchennym o długości 20 centymetrów i rzucił się na policjanta. Nóż trafił w kaburę, niestety policjant się przewrócił i uderzył głową o murek. Funkcjonariusz został przewieziony do szpitala. Zatrzymany 16-latek pochodzi z terenu Warszawy, wydmuchał 1,5 promila alkoholu. Policjanci będą podejmować czynności, aby nastolatek trafił do schroniska dla nieletnich. Dalsze czynności prowadzone z 16-latkiem będą uzależnione od jego stanu trzeźwości.

Policja będzie prowadziła czynności w kierunku czynnej napaści na funkcjonariusza.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć 16-latek wcześniej był notowany za rozboje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c