Nowa inwestycja w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Ruszyła sprzedaż!

Białołęka to jedna z najbardziej zielonych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Niegdyś niedoceniana, dziś wyrastają tu nowe osiedla, sklepy, szkoły, parki i miejska infrastruktura. To właśnie w sercu tej dzielnicy powstaje Rytmo – nowa inwestycja firmy Konsolid. 6 czerwca ruszyła sprzedaż mieszkań.

Osiedle powstaje przy ul. Skarbka z Gór, w centrum zielonej Białołęki, świetnie skomunikowanej z pozostałą częścią Warszawy.

Bez względu na to czy mieszkańcy wybiorą autobus czy samochód nie mogą narzekać na komfort podróży. Przystanek znajduje się w odległości zaledwie 100 metrów od osiedla, a bliskość trasy S8 sprawi, że do centrum dojedziemy też bez problemu własnym środkiem transportu.

Okolica, w tym skatepark zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Jogging, gimnastyka w parku, przejażdżka na rowerze czy po prostu zwykły spacer – jest mnóstwo miejsc, jakie można wykorzystać. Oczywiście sama zieleń to nie wszystko. W okolicy znajdują się liczne sklepy, markety, usługi, szkoły, przedszkola i żłobki.

Samo osiedle to niskie, trzykondygnacyjne budynki w których znajduje się 105 mieszkań. Ich metraż wynosi od 37 do ponad 75 metrów, a klatka schodowa prowadzi do nie więcej niż 5 lokali.

Na planach widać, że możliwości aranżacji jest wiele. Bez względu na to czy wprowadzi się tu singiel, małżeństwo czy rodzina wielodzietna, każdy będzie mógł bez trudu odnaleźć tu, to czego szuka. Dodatkowa przestrzeń do życia to przestronne balkony,  a na parterach również wspólna część zielona. Planowany jest też wspólny plac zabaw. Zmotoryzowani mogą liczyć na garaż podziemny, a użytkownicy rowerów na stojaki.

Za inwestycję odpowiada Konsolid, spółka z ponad dwunastoletnim doświadczeniem i w pełni polskim kapitałem. Firma od 2009 roku zajmuje się budową i modernizacją budynków użytku publicznego, handlowo-przemysłowych i mieszkaniowych. Firma ma na koncie m.in. Osiedle „Ejnerta” w Kobyłce, budynek biurowy na warszawskim Targówku , fabrykę L’Oreal niedaleko Pruszkowa czy pawilon plażowy nad Wisłą. Nową inwestycją jest właśnie Rytmo, czyli nowe mieszkania w Warszawie.

Inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby klientów w Warszawie. Ceny zaczynają się już od 8 960 zł za metr, a osiedle spełnia kryteria programu „Mieszkanie bez wkładu własnego”. Do programu kwalifikują się tylko niektóre inwestycje, które spełniają wytyczne Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

Program ma na celu wesprzeć młodych ludzi w zdobyciu własnego lokum, nawet jeżeli nie mają odłożonego kapitału na wkład własny. Mogą z niego skorzystać zarówno single, pary, małżeństwa jak i rodziny z dziećmi.

Państwo za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego gwarantuje wkład własny nawet do 20 proc. do kwoty 100 tys. zł przez okres minimalnie 15 lat. Więcej informacji o osiedlu Rytmo na warszawskiej Białołęce wraz ze szczegółowymi planami, wyszukiwarką mieszkań i informacją o ich dostępności można znaleźć na stronie inwestycji: www.rytmo.pl. Wszystkich zainteresowanych, inwestor prosi o kontakt pod numerem telefonu: (22) 100-46-24, wizytę w Biurze Sprzedaży na ul. Podobnej 12 oraz korespondencję poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej oraz pod adresem e-mail: [email protected].

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]