Nowe fakty w sprawie tragedii na Świętokrzyskiej

Dzisiaj pisaliśmy o ogromnej tragedii na Świętokrzyskiej. W wyniku upadku z dużej wysokości zginął młody mężczyzna. Drugi, na którego spadł jest w szpitalu i walczy o życie. Pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

Fot. Warszawa w Pigułce

Do dramatycznych wydarzeń doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Świętokrzyskiej. Z balkonu mieszkania na 18 piętrze wypadł 26-letni mężczyzna.

Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili służby. Niestety, 26-latka nie udało się uratować. Nie był on jedynym poszkodowanym w tej sprawie. Spadł bowiem na mężczyznę spożywającego posiłek w pobliskiej restauracji szybkiej obsługi. Jak ustaliliśmy to obywatel Ukrainy, który pracował w naszym kraju. Jest nieprzytomny i walczy o życie.

Jak mówi nam nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, w sprawie prowadzone jest dochodzenie mające na celu wyjaśnienie wszystkich przyczyn o


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c