Nowe informacje na temat operacji Władimira Putina

Media podają nowe informacje dotyczące zabiegu, któremu miał poddać się rosyjski dyktator. We wtorek przekazano, że Władimir Putin był operowany w związku z nowotworem. Teraz mówi się o zabiegu odciągnięcia zbierającego się w jamie brzusznej płynu.

We wtorek cały świat obiegła wiadomość, że Władimir Putin przeszedł operację związana z chorobą nowotworową. Jako pierwszy przekazał to włoski dziennik „La Stampa”. W kwietniu natomiast  „The Project” przekazał informację, że Putin był regularnie odwiedzany przez onkologa. To właśnie wtedy pojawiły się spekulacje na temat raka tarczycy.

Teraz pojawiają się nowe doniesienia. Jak informują brytyjskie i amerykańskie media, powołując się na „General SVR”, który w ostatnich tygodniach był jednym z głównych źródeł przecieków na temat stanu zdrowia dyktatora Rosji, Putin przeszedł zabieg polegający na odciągnięciu zbierającego się w jamie brzusznej płynu. Dodano, że cała procedura  odbyła się pomyślnie i bez komplikacji.

„New York Post”, który cytuje te słowa podkreśla jednak, że informacje kanału „General SVR” nie zostały zweryfikowane.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.