Nowe informacje o zdrowiu Andrzeja „Piaska” Piasecznego

Andrzej „Piasek” Piaseczny trafił do szpitala. Głos w sprawie jego zdrowia zabrała menadżerka.

Fot. Andrzej Piaseczny

Wczoraj umieściliśmy nagrani, jakie opublikował Andrzej „Piasek” Piaseczny. Artysta trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Więcej szczegółów o stanie jego zdrowia ujawniła manadżerka piosenkarza.

„Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli” – pisze w korespondencji z redakcją o2 Julita Janicka.

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania znowu musiałem się znaleźć tutaj… Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy spotkać się na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują” – mówił we wczorajszym nagraniu Andrzej Piaseczny.

Panie Andrzeju, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c