Noworodek w reklamówce. Matka była pijana, jej partner jest bezdomny

Według nieoficjalnych informacji se.pl, bezdomny mężczyzna, który znalazł dziecko w reklamówce jest partnerem 36-letniej matki. Nie wiadomo jednak czy jest jednocześnie ojcem porzuconego dziecka.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło w czwartek około 11:30 przy ogródkach na ulicy Głębockiej. Mężczyzna zauważył dziecko w reklamówce. Zawiadomił ochronę działek, a ta pogotowie oraz policję.

Jak przekazała podkom. Paulina Onyszko z białołęckiej policji, dziecko urodziło się najprawdopodobniej dzisiaj. Zostało przetransportowane do szpitala. Stan dziewczynki jest stabilny, lekarze otoczyli ją opieką.

Miejsce znalezienia noworodka wygląda na niesprzątane i opuszczone od dawna. Na działce są śmieci, stare meble i elementy wyposażenia.

W związku ze sprawą noworodka znalezionego w reklamówce na terenie ogródków działkowych zatrzymano 36-letnią kobietę. Dalsze czynności będzie prowadził prokurator. Najprawdopodobniej kobiecie zostaną postawione zarzuty. Z nieoficjalnych informacji portalu wyborcza.pl dzisiaj nie można było tego zrobić, ponieważ kobieta była nietrzeźwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c