Nowy Dwór Maz: Samobójca na moście

W środę (20.03) chwilę po godzinie 16 do służb ratunkowych powiatu nowodworskiego wpłynęło zgłoszenie o samobójcy, który chciał skoczyć z mostu do rzeki Narwi. Na miejsce wysłało liczne siły i środki ratownicze w tym straż pożarną i policję.

Fot. Wirtualny Nowy Dwór

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne natychmiast wypłynęli skuterem wodnym oraz łodzią ratowniczą i zabezpieczali rzekę Narew pod mostem. W tym czasie na moście 37 – letniego mężczyznę usiłowali obezwładnić pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, którzy wykonywali prace remontowe na moście. Ujęty mężczyzna został przekazany policjantom a następnie medykom z zespołu Ratownictwa Medycznego.

– Lekarz zadecydował o przewiezieniu mężczyzny do szpitala – mówi naszej redakcji podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.