Nowy Dwór Maz: Znów skradziono rzeźbę z grobu Kacperka!

W połowie listopada 2019 informowaliśmy o kradzieży figury kotka z grobu zmarłego w zeszłym roku 8-letniego nowodworzanina Kacpra. Chłopiec walczył z guzem mózgu. Niestety walka z chorobą w tym przypadku zakończyła się niepowodzeniem. Ponownie jego grób został okradziony z figurki kotka, z którym spędził ostatnie chwile życia.

Kacper został pochowany na nowodworskim cmentarzu. Na jego grobie umieszczono figurę z podobizną jego ukochanego kotka, który nie opuszczał go do ostatniej chwili podczas pobytu w domu. Pod koniec listopada niestety figura została skradziona. Wiele osób poruszyła wiadomość o kradzieży. Wkrótce na grobie pojawiła się nowa figurka z ukochanym kotkiem.

Niestety w ciągu ostatnich dni, jak poinformowali rodzice śp. Kacperka – znów skradziono figurę kotka z grobu Kacperka.

Sprawa została zgłoszona na policję. Każdy kto posiada wiedzę o sprawcy, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem 22 775-22-01

źródło: http://wirtualnynowydwor.pl/nowy-dwor-maz-znow-skradziono-rzezbe-z-grobu-kacperka/


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c