Nowy program prezydenta Trzaskowskiego dla Warszawiaków

„Warszawa dla aktywnych” to nowy program mający wspierający aktywność fizyczną mieszkańców i sportowców.

Fot. pixabay.com

Program będzie wzbogacony o dodatkowe zajęcia, programy i wydarzenia sportowe, skierowane do szerokiego kręgu odbiorców.

Na aktywność sportową Warszawa przeznacza około 1,5% swojego budżetu. W tym na zajęcia sportowe i rekreacyjne dla osób niepełnosprawnych przewidziano 1.200.000 zł.

Warszawiacy mają do dyspozycji wiele obiektów sportowych, zarówno tych po dachem, jak i pod tzw. chmurką. Czekają na nich pływalnie, boiska, hale sportowe, siłownie, sale fitness, a także lodowiska i całoroczny stok narciarski oraz trzy ośrodki sezonowe: letnia strefa rekreacyjna oraz lodowiska na Rynku Starego Miasta i przed Pałacem Kultury i Nauki. Stale wzbogacane są zajęcia, programy i wydarzenia sportowe, kierowane do szerokiego kręgu odbiorców. Nie brakuje zajęć dla dzieci, młodzieży, całych rodzin, świeżo upieczonych mam, a także seniorów – przekonują stołeczni urzędnicy, dodając że Warszawa wspiera także współzawodnictwo dzieci i młodzieży przeznaczając rekordowe sumy na szkolenia, dotacje, nagrody oraz stypendia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.