Nowy świadek opisuje wydarzenia z tragicznej nocy na Mazurach. Rzuca nowe światło na sprawę

Portal RadioZET.pl rozmawiał ze świadkiem, który w nocy z soboty na niedzielę miał zauważyć motorówkę na jeziorze Kisajno.

 

(…) płynęliśmy na wiosłach i słyszeliśmy od kilkunastu minut jednostajną pracę silnika łodzi, gdzieś w odległości 1-2 km od nas. (…) W końcu dostrzegliśmy przez lornetkę, gdzieś z odległości 1-2 km kręcącą się w kółko łódź na dość ciasnym łuku, tak jakby miała zablokowany ster kierunku, zablokowaną manetkę gazu, jakby nikt jej nie kontrolował – opisuje mężczyzna cytowany przez portal.

Dzisiaj, 20 sierpnia br od godzin porannych policjanci wznowili akcję poszukiwawczą na jeziorze Kisajno. Do działań zaangażowani są policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, ratownicy MOPR-u z Giżycka, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku oraz ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gdyni.

Działania będą trwały do zmroku.

Źródło: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Piotr-Wozniak-Starak-poszukiwany.-Swiadek-wypadku-Lodz-krecila-sie-w-kolko.-Zglosilismy-to-o-godz.-2


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.