Nożownik spod Mostu Poniatowskiego ukrył nóż w słoiku w lesie!

Ranił dwie osoby, nóż ukrył w słoiku w lesie. Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Zatrzymany 16-latek ranił nożem dwie osoby na plaży przy Moście Poniatowskiego. Na podstawie zabezpieczonych dowodów i zebranych w sprawie materiałów Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu nastolatka w schronisku dla nieletnich.

Fot. Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na plaży przy Moście Poniatowskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, sytuacja miała miejsce podczas wieczornego spotkania towarzyskiego kilku znanych sobie osób. Najprawdopodobniej doszło tam najpierw do kłótni, która z czasem przerodziła się w awanturę. Finał tego zdarzenia był jednak dużo poważniejszy. Dwaj mężczyźni z obrażeniami ciała w postaci ran kłutych trafili do szpital, a sprawca uciekł z miejsca.

Policjanci z wydziału kryminalnego rozpoczęli intensywne poszukiwania sprawcy. Wykonali szereg czynności, sprawdzeń i ustaleń operacyjnych, nie umknął im żaden szczegół, co szybko doprowadziło ich do ustalenia i zatrzymania młodego mężczyzny. Następnego dnia po zdarzeniu 16-latek był już rękach policji. Policjanci zabezpieczyli również nóż, który sprawca ukrył w słoiku w lesie.

Następnie 16-latkiem zajęli się policjanci z referatu ds. nieletnich. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu nieletniego na okres 3 miesięcy w schronisku dla nieletnich.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]