Nożownik w Rembertowie. Zadał ciosy

Policjanci z Rembertowa tuż po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 28-latka. Jak wynika z ustaleń między dwoma mężczyznami doszło do kłótni. Napastnik użył noża i nim zadał ciosy pokrzywdzonemu, który musiał być operowany. W prokuraturze przedstawiono podejrzanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Został tymczasowo aresztowany.

Fot. Policja

Policjanci z komisariatu w Rembertowie zostali wezwani do awantury, jaka miała miejsce na jednej z posesji. Pokłócili się dwaj mężczyźni. Jeden z nich z samochodu wyjął nóż i nim zadał ciosy swemu przeciwnikowi. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Policjanci natychmiast zatrzymali 28-latka, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i narzędzie, którym się posłużył mężczyzna.

Śledczy z komisariatu przy ulicy Plutonowych przesłuchali świadków, zebrali materiał dowodowy i doprowadzili 28-laka do prokuratury. Tam mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.Sąd zdecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c