Nożownik w Śródmieściu. Zwrócili mu uwagę, a on wyjął nóż! „Zaje*ie was, zarżnę!”

Nożownik w Śródmieściu. nasz Czytelnik wraz z kolegą zauważył, jak nieznany mężczyzna demoluje zaparkowany samochód. Zwrócili mu uwagę. Zostali zaatakowani nożem.

Fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Zdarzenie relacjonował nam nasz Czytelnik.

„Wracając smolną przy parkingu PKP Ok 1:30 w nocy wraz z kolega zauważyłem jak mężczyzna demoluje zaparkowany samochód. Po zwróceniu mu uwagi, mężczyzna wyciągnął nóż i zaczął krzyczeć ze nas zaj*bie, zarżnie itp.” – opisuje nasz Czytelnik.

Zaczęła się szarpanina, nasz Czytelnik został dwukrotnie ugodzony nożem. Udało mu się jednak wspólnie z kolegą powalić napastnika i wezwać policję.

Za chwile przyjechało 5 patroli. Mężczyzna wciąż był jednak agresywny więc funkcjonariusze użyli gazu. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu.

Policja potwierdza zdarzenie. „Pokrzywdzony z raną kłutą klatki piersiowej i obrażeniami ręki trafił do szpitala. Za to przestępstwo zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności” – pisze nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c