Nożownik zatrzymany na pl. Szembeka. „Kilka dni wcześniej ranił nożem człowieka”

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego, którzy patrolowali po południu 27 lipca otrzymali zgłoszenie od operatora monitoringu miejskiego, że na pl. Szembeka przy sklepie spożywczym znajduje się mężczyzna, który kilka dni wcześniej ranił nożem człowieka. Tym razem też miał przy sobie nóż.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy natychmiast udali się na poszukiwania. Mężczyznę zauważono w chwili, gdy wychodził ze sklepu. Zachowując szczególną ostrożność funkcjonariusze podjęli interwencję.

Mężczyzna był bardzo zaskoczony. Na pytanie czy ma przy sobie jakieś niebezpieczne przedmioty zaprzeczył. Mimo to został ujęty i obezwładniony.

Podczas interwencji strażnicy znaleźli przy nim nóż kuchenny o długości ok. 30 centymetrów. Mężczyzna owinął go w foliową torbę i wetknął pakunek za pasek spodni na plecach. Mężczyzna został przewieziony do VII Komendy Rejonowej Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.