Obcokrajowiec spowodował wypadek po pijanemu. Ma blisko 3 promile

Na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Żelazną doszło do zderzania dwóch samochodów osobowych. Sprawca jest pijany.

Kierowca dacii wjechał w chevroleta. Jeszcze nie wiadomo czy ktoś został poszkodowany, ale najprawdopodobniej skończyło się niegroźnie.

Obcokrajowiec ma 2,7 promila w organizmie. W związku z tym został zatrzymany.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl