Obudziła się w szpitalu i nie wie kim jest. Rozpoznajesz ją?

Policjanci z Bielan prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie nieznanej kobiety, która od dnia 27 czerwca tego roku przebywa w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Cegłowskiej 80. Rozpoznajesz ją?

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie n/n kobiety, która od 27 czerwca tego roku przebywa w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Cegłowskiej 80. Dotychczasowe czynności wykonane w sprawie nie doprowadziły do ustalenia danych personalnych tej osoby.

Policjanci proszą, więc o kontakt osobisty lub telefoniczny każdego, kto zna kobietę widoczną na publikowanych zdjęciach. Informacje można przekazać osobiście w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7, dzwoniąc na numer (47) 723 51 55, (47) 723 51 56, (47) 723 71 61 lub wysyłając maila na adres dyż[email protected], [email protected]

Autor: st.asp. Kamila Szulc

[AKTUALIZACJA: KOBIETĘ UDAŁO SIĘ ROZPOZNAĆ W ZWIĄZKU Z TYM WIZERUNEK USUNIĘTO].


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c