Oceanarium prehistoryczne 3D

Oceanarium 3D

Jeżeli zawsze marzyliście, by na żywo podziwiać prehistoryczne stworzenia w ich naturalnym środowisku teraz macie ku temu okazję. Na Stadionie Narodowym można odwiedzić oceanarium prehistoryczne 3D. Dzięki okularom, stworzenia, które widnieją na ekranie sprawią wrażenie żywych, tym bardziej, że graficy współpracowali z paleontologami, by jak najlepiej oddać ich zachowanie i budowę.

Dzięki temu możemy zobaczyć m.in Dunkleosteusa, który żył ok. 380 mln lat temu, Mozazaura, który pływał w oceanach 100 mln. lat temu czy Megalodona, który jest przodkiem współczesnych rekinów i podbijał wody ok. 5 mln. lat temu. Jeżeli chodzi o tego ostatniego, oceanarium przygotowało małą atrakcję. Możemy na własnej skórze poczuć atak potwora, który przebija się przez szybę i zalewa wodą odwiedzających, Wszystko za sprawą technologii 5D.

Cena biletów normalnych to 20 zł, ulgowe kosztują 17 zł. Oceanarium czynne jest we wszystkie dni tygodnia w godz. 10.00-21.00.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.