Od 11 dni nie ma po nim śladu. Policja prosi o pomoc

Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI prowadzi poszukiwania za zaginionym Robertem Chomań. 41-latek ostatni raz widziany był 13 sierpnia br. w Otwocku. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI ul. Jagiellońska 51.

Fot. KSP

Mężczyzna ma 41 lat, około 172 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, siwe, zarost w postaci wąsów i brody, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające do głowy, ubytki w zębach, liczne tatuaże na ciele.

W chwili zaginięcia ubrany w szarą podkoszulkę z napisem „Polo”, spodenki jeansowe z dziurami, niebieski pasek w spodniach, skarpetki koloru białego, buty czarne.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z komendą policji na Pradze Północ, ul. Jagiellońska 51 osobiście, pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 84 10. Informację można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c