Od dwóch lat na wolności po 18 latach niesłusznego więzienia. Jak żyje Tomasz Komenda?

Tomasz Komenda, skazany niesłusznie na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo 15-letniej dziewczyny, został uniewinniony i dwa lata temu opuścił areszt. Jak wygląda teraz jego życie?

Fot. Pixabay

To już dwa lata minęły od głośnej sprawy Tomasza Komendy, który po 18 latach spędzonych niesłusznie w więzieniu, został oczyszczony ze stawianych mu zarzutów. Dwa lata po odzyskaniu wolności, uczeniu się życia na nowo i zmierzeniu z traumą, do życia zapukała wielka miłość.

Jak stwierdził Tomasz Komenda, dziewczyny, które dotychczas poznawał na portalach społecznościowych, nie spoglądały na niego jak na mężczyznę, lecz jak na „tego Komendę”.

Dopiero poznanie Anny, kobiety po przejściach i z bagażem doświadczeń, zmieniło jego dotychczasowe życie. Wszystko zaczęło się dość niepozornie, bo od wiadomości, którą Anna wysłała mu bardziej z chęci okazania wsparcia. Ich korespondencyjny kontakt był dosyć nieregularny; do czasu, aż któregoś dnia między nimi zaiskrzyło.

Z perspektywy czasu Tomasz Komenda mówi o wielkim szczęściu, choć oczywiście nie brakuje chwil, w których demony przeszłości powracają.

Jak przyznała jego partnerka, nigdy nie miała w zwyczaju dopytywać go o przeżycia, nie wyciągała również żadnych informacji, pozostawiając bezpieczną przestrzeń do ewentualnych zwierzeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c