Od poniedziałku w Lidlu megapromocje. Tam ruszą klienci

Megapromocje w Lidlu to hasło, które od poniedziałku, 12 lutego, z pewnością przyciągnie tłumy klientów do sklepów tej popularnej sieci. Znane z oferowania produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, tym razem Lidl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów z ofertą, która jest nie do ominięcia.

Fot. Lidl.pl

Na szczególną uwagę zasługuje promocja na polski ser Carski w kwadracie XXL, który będzie dostępny w cenie 6,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch sztuk – drugi produkt otrzymujemy aż o 72% taniej! To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w wysokiej jakości ser, który znajdzie swoje zastosowanie zarówno w codziennych kanapkach, jak i w wykwintnych przystawkach.

Ale to nie wszystko, co Lidl przygotował dla swoich klientów. W promocyjnych cenach dostępne będą również inne produkty, takie jak Polski olej rzepakowy w ekonomicznych 5-litrowych opakowaniach za jedyne 24,95 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę dla każdego gospodarstwa domowego.

Dla tych, którzy cenią sobie higienę i świeżość swojego domu, Lidl proponuje ręczniki papierowe Floraly’s w trzywarstwowej wersji, gdzie za rolkę zapłacimy 9,49 zł, a za opakowanie dwóch rolek – 18,98 zł. To wyjątkowa okazja, by zatroszczyć się o zapas niezbędnych artykułów gospodarstwa domowego w bardzo przystępnej cenie.

Nie można pominąć także atrakcyjnej oferty na płyny do płukania Silan XXL, które dostępne będą w cenie 26,99 zł za opakowanie. To produkty, które zapewniają ubraniom nie tylko miękkość, ale także długotrwały i przyjemny zapach.

Megapromocje w Lidlu to idealna okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowo niskich cenach. Oferta będzie dostępna od poniedziałku, co pozwala zaplanować tygodniowe zakupy tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępne promocje. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów spożywczych, chcesz zrobić zapasy artykułów higienicznych, czy potrzebujesz środków do prania i płukania tkanin – Lidl ma dla Ciebie atrakcyjne ceny, które z pewnością poprawią humor każdemu konsumentowi.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]