Od rana kolejki w Biedronce. Sklep przygotował gratisy dla klientów

Już 21 listopada, we wtorek, sieć sklepów Biedronka zaprasza swoich klientów na specjalne promocje w ramach „Biedronka Week”. Tego dnia, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert na wybrane produkty, korzystając z karty lub aplikacji Moja Biedronka.

Fot. Biedronka.pl

Jedną z najbardziej interesujących propozycji jest promocja na jaja schowu ściółkowego „Moja Kurka” klasy A, rozmiar M. W ramach oferty „1 + 1 gratis”, przy zakupie jednego opakowania zawierającego 20 sztuk jaj, drugie opakowanie otrzymujemy gratis. Cena za pojedyncze jajo w tej promocji wynosi zaledwie 40 groszy. Należy jednak pamiętać, że limit dzienny zakupu to maksymalnie dwa opakowania, z czego jedno jest gratis, na kartę Moja Biedronka.

Kolejną atrakcyjną propozycją jest promocja na cukier biały. Marki takie jak Diamant, Polski Cukier, Królewski Sweet Family będą dostępne o 41% taniej przy zakupie 10 opakowań. Cena za opakowanie 1 kg cukru w ramach tej oferty to tylko 3 złote i 39 groszy. Podobnie jak w przypadku jaj, limit dzienny zakupu wynosi 10 opakowań na kartę Moja Biedronka.

Te wyjątkowe oferty są doskonałą okazją dla klientów Biedronki do zaopatrzenia się w podstawowe produkty spożywcze w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje te są dostępne tylko dla posiadaczy karty lub użytkowników aplikacji Moja Biedronka, co jest dodatkowym bodźcem do korzystania z tych narzędzi.

Biedronka, znana z regularnych promocji i atrakcyjnych cen, ponownie udowadnia, że jest jednym z liderów na rynku detalicznym w Polsce. „Biedronka Week” to kolejna okazja, by zaoszczędzić na codziennych zakupach, jednocześnie korzystając z wysokiej jakości produktów.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]