Od rana we wtorek tłumy ruszą do Lidla. Szalone promocje po świętach

We wtorek rano klienci Lidla mogą spodziewać się prawdziwego oblężenia sklepów w całym kraju. Sieć supermarketów przygotowała bowiem specjalną ofertę promocyjną, która z pewnością przyciągnie tłumy poszukiwaczy okazji. Po świątecznym czasie, który dla wielu jest okresem zwiększonych wydatków, Lidl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, oferując im możliwość oszczędności na codziennych zakupach.

Fot. Lidl.pl

Pod hasłem „Szalone promocje po świętach”, Lidl wprowadza obniżki cen na wybrane produkty, które potrwają od wtorku, 2 kwietnia, do soboty, 6 kwietnia. Promocje obejmują między innymi wszystkie parówki marki Pikok, które teraz dostępne będą aż o 40% taniej przy zakupie dwóch opakowań. To doskonała okazja dla miłośników dań szybkich i łatwych w przygotowaniu.

Kolejna atrakcyjna oferta to 45% zniżki na holenderską goudę w plastrach marki Pilos, która z pewnością zainteresuje fanów serów i miłośników wyrazistych smaków. Przy zakupie dwóch opakowań serów, klienci będą mogli cieszyć się zdecydowanie niższą ceną, co jest kuszącym zachęceniem do wizyty w sklepach Lidl.

Dodatkowo, w trosce o promocję produktów polskich, Lidl oferuje mleko UHT marki Pilos z 1,5% zawartością tłuszczu w cenie specjalnej – tylko 1,55 zł za litrowy karton. Tak niska cena na podstawowy produkt spożywczy, jakim jest mleko, to prawdziwy magnes dla oszczędzających, a także tych, którzy po świątecznym wydatkowaniu budżetu chcą mądrze zarządzać domowymi finansami.

By skorzystać z promocji, wystarczy aktywować odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus, co dodatkowo ułatwia zakupy i sprawia, że są one jeszcze bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Te wyjątkowe promocje po świętach to znakomita okazja dla konsumentów, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty w znacznie niższych cenach. Lidl, wykorzystując swoją aplikację mobilną, jednocześnie zachęca klientów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań zakupowych, które przynoszą realne oszczędności. Można się spodziewać, że te wyjątkowe oferty sprawią, iż we wtorek rano sklepy Lidla odwiedzi niezliczona liczba klientów, a promocje te będą gorącym tematem dnia wśród oszczędzających Polaków.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]