Odbierz sadzonkę dębu z imieniem Twojego dziecka i zasadź w swojej okolicy!

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w akcji „DRZEWKO WOLNOŚCI”. Wszystkie dzieci odwiedzające tego dnia Salę Małego Powstańca w godzinach 11.00-16.00 będą mogły odebrać sadzonkę małego dębu oraz wykonać tabliczkę identyfikacyjną drzewka ze swoim imieniem – informuje Muzeum Powstania Warszawskiego.

Fot. Muzeum Powstania Warszawskiego

Fot. Muzeum Powstania Warszawskiego

O godzinie 12.00 odbędzie się uroczyste zasadzenie drzewka w muzealnym Parku Wolności. Zgromadzone dzieci dowiedzą się jak prawidłowo posadzić roślinę i jak o nią dbać. Leśnicy opowiedzą też o tym dlaczego polskie lasy były tak ważne w naszej historii. Przesłane przez uczestników akcji zdjęcia zasadzonego w swojej okolicy „DRZEWKA WOLNOŚCI” będą udostępniane na fanpage’u Muzeum Powstania Warszawskiego.

Warsztaty odbędą się w MPW w dniu 11.11.2015 w godzinach 11.00-16.00. Regulamin wydarzenia dostępny w czasie akcji. Liczba drzewek jest ograniczona!

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.