Odbierzesz przesyłkę do dwóch godzin? Otrzymasz nagrodę! InPost premiuje szybki odbiór paczek

W związku z okresem przedświątecznym InPost odnotowuje duże oblężenie paczkomatów. By zmobilizować swoich klientów do szybszego odbioru paczek, firma postanowiła nagrodzić swoich klientów.

Fot. Warszawa w Pigułce

Przed świętami ilość zamawianych produktów uległa zwiększeniu. W celu szybszego rozładunku i uwolnienia zajętych skrytek, InPost postanowił, że Ci, którzy odbiorą zamówioną przesyłkę do dwóch godzin od momentu otrzymania powiadomienia, zostaną nagrodzeni.

W celu zachęcenia do szybszego odbioru, InPost zawiązał współpracę z Audioteką i zaoferuje swoim klientom bezpłatny abonament na audiobooki.

Darmowe audiobooki będą przysługiwały każdemu klientowi, który do dwóch godzin od otrzymania smsa odbierze przesyłkę. Po dokonaniu odbioru należy wejść na stronę https://szybkiepolowanie.pl/

Po rejestracji na powyższej stronie należy udać się pod adres: promo.audioteka.com i tam wykorzystać prezent w postaci miesięcznego abonamentu, który można wykorzystać bez jakichkolwiek limitów!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.