Odbiła się od krawężnika. Samochód wylądował na boku. Ulica jest zamknięta

Na Targówku miała miejsce nietypowa kolizja. Samochód odbił się o krawężnika i przewrócił na bok, uderzają w inne auto.

Jak wynika z relacji świadków kierująca bordowym mercedesem skręcając z ul. ks. Ziemowita w ul. Zabraniecką odbiła się od krawężnika, straciła panowanie nad kierownica i przewróciła się na bok uderzając w prawidłowo stojącego granatowego mercedesa.

Na szczęście nikomu nic się nie nie stało, a strażacy postawili już samochód na koła. Występują utrudnienia w ruchu, ulica jest zamknięta. ZTM informuje, że w związku z zablokowanym przejazdem na skrzyżowaniu Naczelnikowska/Księcia Ziemowita autobusy linii 138 i 156 zostały skierowane na trasy objazdowe: l. 138 w obu kierunkach: Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej ANNY – Zabraniecka. l. 156 > Dw.Wschodni (Kijowska): Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Markowska – Kijowska – Dw.Wschodni (Kijowska). l. 156 > Metro Młociny: Dw.Wschodni (Kijowska) – Kijowska – Zabraniecka – Księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.