Oddział wyposażony w całości przez WOŚP do likwidacji! Wojewoda zajął łóżka

„Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł (lekarz) zajął na potrzeby walki z koronawirusem 36 łóżek z oddziału geriatryczno-internistycznego szpitala Wolskiego na ul. Kasprzaka w Warszawie „ – informuje Jurek Owsiak.

Fot. Pixabay

„To pierwszy oddział geriatryczny, jaki postał w Warszawie i do tej pory był jedynym. To nie tylko łóżka, ale także wysokospecjalistyczny sprzęt, który Fundacja kupowała po naszych Finałach skierowanych do seniorów. To decyzja, z którą trudno dyskutować, kiedy chodzi o ratowanie życia ludzkiego. Szkoda, że w ten sposób straciliśmy jeden, jedyny oddział geriatryczny , których w całej Polsce jest tak niewiele. I jak jesteśmy przy tych innych oddziałach geriatrycznych, to chciałbym poinformować, że obawiam się, że ktoś jeszcze będzie chciał zająć pozostałe 8 253 łóżka, które Fundacja zakupiła dla seniorów z funduszy społecznych.

Z tego miejsca w imieniu Fundacji proszę o zaprzestanie dalszych podobnych działań, które zdestabilizują całkowicie opiekę ludzi w podeszłym wieku.” – informuje Jurek Owsiak.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c