Odnaleźli zagubioną starszą kobietę. Przejechała na rowerze niemal 100 kilometrów i upadła

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego po tym, gdy otrzymali zgłoszenie o starszej kobiecie sprawiającej wrażenie zagubionej, pomogli jej wrócić pod opiekę rodziny. Kobieta w rozmowie z funkcjonariuszami pamiętała tylko, że dzień wcześniej wyszła z domu z zamiarem pojechania rowerem do córki kilka kilometrów dalej.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Gdy tylko dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która przewróciła się na rowerze i sprawiała wrażenie zagubionej, na miejsce natychmiast skierował umundurowany patrol. Kobieta w rozmowie z funkcjonariuszami pamiętała tylko, że dzień wcześniej wyszła z domu z zamiarem pojechania rowerem do córki kilka kilometrów dalej.

Niestety z uwagi na zaniki pamięci kontakt z 83-latką był utrudniony. Nie pamiętała swojego adresu zamieszkania, ani daty urodzenia. Gdy mundurowym udało się w końcu ustalić tożsamość kobiety, okazało się, że znajdowała się prawie 100 kilometrów od domu. Policjanci otoczyli kobietę opieką, a następnie pod opiekę przekazali rodzinie. Na szczęście seniorka nie odniosła żadnych obrażeń i nie wymagała pomocy medycznej.

Autor: podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/rr


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c