Odzyskali przywłaszczone audi o wartości 380 000 złotych!

Bielańscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 28-latka oraz odzyskali przywłaszczone przez niego audi o wartości 380.000 złotych. Mężczyzna wziął samochód w leasing, lecz nie wywiązywał się z płatności oraz nie zwrócił go właścicielowi pomimo żądania zwrotu.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji, prowadzili sprawę przywłaszczenia audi o wartości 380.000 złotych.

Mężczyzna który wziął samochód w leasing, nie spłacał rat oraz nie zwrócił auta właścicielowi. Dzięki skutecznym działaniom, funkcjonariusze szybko namierzyli miejsce zamieszkania 28-latka oraz miejsce gdzie przechowuje poszukiwany pojazd.

Kilka dni temu 28-latek został zatrzymany, a odzyskany samochód zabezpieczony. Mężczyzna w prokuraturze usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia o znacznej wartości. Zatrzymany decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Kamila Szulc


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.