COVID-19 w reprezentacji Polski! Odwołano najważniejszy mecz!

Pandemia koronawirusa wciąż daje trwa. Teraz ognisko COVID-19 wykryto w kobiecej kadrze reprezentacji Polski. Odwołano najważniejszy mecz tego roku. Wszystkie zawodniczki przebywają na kwarantannie. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Ostatni mecz reprezentacji kobiet w eliminacjach do mistrzostw Europy zaplanowany jest na 1 grudnia. Jednak mecz nie odbędzie się, a przynajmniej nie w wyznaczonym pierwotnie terminie. Wszystko ze względu na ognisko wirusa SARS-CoV-2, które pojawiło się w reprezentacji Polski.

Informację o zakażeniu przekazał Polski Związek Piłki Nożnej. W środę zawodniczki i członkowie sztabu przeszli badania na COVID-19. Wynik okazał się pozytywny u 6 zawodniczek i 1 osoby ze sztabu.  Zgrupowanie zostało zakończone, a wszyscy zostali odesłani  do domu na przymusową kwarantannę.

Federacja wysłała prośbę o przełożenie meczu. Póki co nie wyznaczono kolejnego terminu spotkania. Reprezentacja miała polecieć do Madrytu, gdzie miała zagrać z reprezentacją Hiszpanii. Polki mają dużą szansę na awans.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c