Ogromna firma zaszczepi pracowników pod hasłem “Szczepimy, bo się troszczymy”

Veolia Energia Warszawa zgłosiła się do programu szczepień pracowników przeciwko COVID-19 w momencie, kiedy tylko pojawiła się taka możliwość.

Fot. Pixabay

Dla tak dużej firmy jest to spore przedsięwzięcie logistycznie, jednak w opinii Anety Przybysz, Dyrektor Zasobów Ludzkich Veolii Energii Warszawa, warto to wyzwanie podjąć, bo troska o bezpieczeństwo Pracowników i ich zdrowie jest jednym z priorytetów Zarządu Spółki:

“Szczepimy, bo się troszczymy! Zdrowie i bezpieczeństwo to w naszej firmie najwyższa wartość, dlatego nie szczędzimy starań ani środków, by zapewnić naszym pracownikom najwyższe bezpieczeństwo i komfort pracy w czasie pandemii. Teraz, kiedy dzięki szczepieniom pojawiła się możliwość powrotu normalności, podjęliśmy działania, aby umożliwić naszym Pracownikom i członkom ich rodzin skorzystanie z programu szczepień
w zakładzie pracy.”

Od momentu wybuchu pandemii Veolia Energia Warszawa zmieniła swoje procedury tak, żeby chronić swoich pracowników oraz zachować ciągłość świadczonych usług. Wdrożono szczególne rozwiązania ochronne oraz prewencyjne, które miały na celu utrzymanie poziomu zatrudnienia, zapewnienie bezpieczeństwa dostaw ciepła i pozostałych usług do klientów oraz ochronę zdrowia pracowników.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c