Ogromna kolejka, tłok przy koszach i „Panie co Pan!”. Crocsy w Lidlu [AKTUALIZACJA]

Dziś o 7:30 w warszawskich sklepach sieci Lidl, dostępne były crocsy. Nauczeni doświadczeniem dyrektorzy sklepów najczęściej dzielą promocyjny towar na dwie partie. Drugą wykładają dopiero po południu. Wszystko przez to, że parę minut po otwarciu nie zostaje już ani jedna sztuka.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Crocsy można było kupić o ponad połowę taniej niż w cenach regularnych. Rozmiary dla dorosłych dostępne są w cenie 64,90 zł, a dziecięce 54,90 zł. Chętnych nie brakowało. Tuż przed otwarciem na ul. Grochowskiej kolejka miała grubo ponad 100 metrów. Towaru było na tyle dużo, by starczyło dla wszystkich.

Przy koszach jak zwykle było tłoczno i nietrudno tam o kontuzję. Na szczęście są też ludzie, którzy, kiedy już dostali się do kosza, podawali innym wybrane rozmiary.

[AKTUALIZACJA] Po godz. 11.00, obsługa najprawdopodobniej dołożyła towar, ponieważ w koszach znów jest dość dużo obuwia.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c