Główna nagroda w Lotto. Zwycięzcą mieszkaniec Warszawy

Główna nagroda w postaci pięciu tysięcy złotych ekstra pensji miesięcznie otrzyma obywatel Ursynowa. Kwota będzie wypłacana przez 20 lat. 

Fot. Pixabay

Szczęśliwy zwycięzca okazał się być mieszkańcem Warszawy, a dokładnie Ursynowa. Kupon zakreślił na stacji „Cirkle K”, znajdującej się  przy ulicy Rodowicza „Anody”. Jego szczęśliwe liczby to 4, 12, 17, 27, 35 i 1. W ramach nagrody ma przez najbliższe 20 lat dostawać „pensję” w wysokości pięciu tysięcy. W sumie będzie to 1,2 miliona złotych.

Na Ursynowie to już nie jest pierwsza tego typu wygrana. Od kilkunastu lat szczęśliwe kupony pochodzą właśnie z tej dzielnicy. W sumie w Warszawie 22 osoby wygrały w Ekstra Pensji.  Widać, że szczęście dopisuje warszawiakom.

„Ekstra Pensja” to wybór 5 liczb z zakresu od 1 do 25 i jedna liczba z zakresu od 1 do 4. Aby cokolwiek wygrać trzeba trafić 2 liczby. Wygranie głównej nagrody jest jednoznaczne z wytypowaniem 5  poprawnych liczb z pierwszego przedziału i 1 liczby z drugiego. Wtedy przez 20 lat można co miesiąc dostawać 5 tysięcy złotych. Losowania odbywają się codziennie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c