Ogromne gradobicie w Warszawie! Zrobiło się biało!

Nad Warszawą przeszła burza z gradem. Czytelnicy piszą że nagle zrobiło się biało.

Fot. Warszawa w pigułce

Czytelnicy z Grochowa, Kamionka i Ursusa wysyłają nam zdjęcia gradzin, które gęsto usiały stolice.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl