Ogromne kolejki przed przedszkolami. Jest to efekt obostrzeń

Przed przedszkolami w całej Polsce pojawiły się bardzo duże kolejki do wejścia. Jak relacjonuje Onet, jest to efekt wprowadzenia obostrzeń, który znacznie przedłuża przyjmowanie dzieci.

Fot. Shutterstock

Dziś do szkół i przedszkoli zostały wysłane dzieci. Mimo dużej ilości zakażeń, rozpoczęcie roku szkolnego i przedszkolnego nie zostało przesunięte. Już pierwszego dnia pojawiło się wiele utrudnień.

Przed wejściem do placówki, każde dziecko musi mieć zmierzoną temperaturę. Jak relacjonuje portal, rodzice nie mogą wejść do środka.

Dodatkowo, niektóre placówki nie przygotowały się odpowiednio do przyjęcia dzieci, organizacja pozostawia wiele do życzenia, część rodziców wczoraj w późnych godzinach wieczornym dopiero dostało wiadomości o wypełnieniu dodatkowych dokumentów. W efekcie wielu musiało to zrobić na miejscu, przed wejściem do przedszkola.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c