Ogromne kolejki. Stoją ponad godzinę w pełnym słońcu

W social media pojawiają się zdjęcia kolejek na warszawskie baseny. Chętnych jest tak wielu, że dla chwili ochłody trzeba najpierw stać w kolejce więcej niż godzinę.

Fot. Pixabay

Jak opisuje money.pl, które dostało relację od Czytelniczki, do obiektu w Powsinie są dwie kolejki. Najpierw trzeba stanąć w tej do kasy, później w tej do wejścia. Całość „operacji” może zająć nawet ponad godzinę.

Niemało osób jest też na plaży nad Wisłą oraz na Bulwarach. Kąpiel w Wiśle na całym warszawskim odcinku jest zabroniona, bowiem silny nurt jest bardzo niebezpieczny i chwila ochłody może nas kosztować zdrowie, a nawet życie. Kolejka samochodów ustawia się też do wyjazdu w inne rejony. Każdy szuka ochłody nad wodą.

W tym tygodniu utonęło 16 osób. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa. Zanim wejdziemy do wody warto ochłodzić się jej niewielką ilością na płytkiej głębokości, by nie doznać szoku termicznego i co najważniejsze, nigdy nie korzystajmy z wody po alkoholu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c