Ogromne korki przed punktem testowania. Samochody blokują ruch na ulicy

Punkt pobrań na warszawskiej Białołęce przeżywa oblężenie. Chętnych jest codziennie tak dużo, że ulica jest całkowicie zablokowana.

Fot. Shutterstock

Ulica Ostródzka jest wąska, ale dość długa. To też bardzo ważny punkt komunikacyjny. Naokoło jest bowiem system wąskich uliczek wokół których wyrosły osiedla domów jednorodzinnych, bliźniaków i innej zwartej zabudowy. Do większości nie dojedzie się w inny sposób.

Jak informuje „Gazeta Wyborcza” na ulicy codziennie ustawia się ogromna kolejka samochodów, a w niej potencjalnie zakażeni ludzie czekający na wymaz. Kolejka zaczyna się tworzyć o 10, a kończy się o 17, kiedy to punkt jest zamykany. Samochody utrudniają nie tylko poruszanie się kierowcom, ale również i pieszym, bowiem często parkują przy ulicy lub stoją tak blisko siebie, że nie można przejść.

Z samochodami ma też problem ZTM. Kierowcy całkowicie zastawili wiatę i zatokę. Na miejsce musiał udać się nadzór ruchu, by udrożnić pas dla komunikacji miejskiej.

Mieszkańcy skarżą się, ale nikogo nie zawiadamiają. Czekają aż skończy się pandemia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c