Ogromne tłumy na Marszałkowskiej! H&M wydał nową kolekcję projektancką

H&M co roku wydaje nową kolekcję we współpracy z najlepszymi projektantami na świecie. W tym roku jest to Giambattista Valli. W sklepie na Marszałkowskiej panuje ogromny tłok i każdy chce dostać choćby jedną sztukę.

Rzeczy są dużo tańsze od kolekcji prosto od projektantów. Sztuk jest natomiast niewiele, dlatego w sklepie panuje tłok, a ze strony zniknęły już praktycznie wszystkie rzeczy.

Co ciekawe, w sklepie nie brak jest akcesoriów, torebek czy płaszczy, których trudno szukać już na stronie internetowej. Rzeczy jest dość dużo jednak ciężko jest wybrać konkretny rozmiar.

Na popularnym portalu aukcyjnym wystawione są już rzeczy z dwukrotnie, a nawet trzykrotnie wyższą ceną niż tą za którą można było kupić je w sklepie czy na stronie internetowej. Wystawione są również rzeczy, które są jeszcze do kupienia zarówno na stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.