OGROMNE utrudnienia w ruchu

Most Łazienkowski nie działa, ale to tylko jeden z powodów utrudnień w ruchu. Ponadto odbędzie się manifestacja rolników z Solidarności oraz OPZZRiOR (Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych). Pierwsza z organizacji wyruszy o godz. 10.00 spod Torwaru przez ulice Łazienkowską, Górnośląską aż do Wiejskiej. Następnie rolnicy udadzą się pod KPRM w al. Ujazdowskich. OPZZ przejdzie tą samą trasą, ale o godz. 11.00.

Do godz. 13.00 będzie też zwężona zachodnia jezdnia Wisłostrady. Wizytę składa też dzisiaj Wiktor Orban, premier Węgier . Nie wiadomo jednak którymi ulicami będzie się poruszał.

Jeżeli utkniecie gdzieś na drodze lepiej skontaktować się z policyjną infolinią pod nr telefonu: 22 60 38 038. Funkcjonariusze na bieżąco będą śledzić utrudnienia w ruchu i będą mogli wskazać Wam najlepszą trasę dojazdu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.