Ogromny transport medyczny zamówiony przez WOŚP wylądował na Lotnisku Chopina

„Boeing 787-8 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT Polish Airlines, lecący z numerem LOT7972, dostarczył drugi transport zamówionych przez Fundację WOŚP w Chinach medycznych pakietów ochrony biologicznej.” – pisze Jurek Owsiak.„Ciągle powtarzam – zamówić, kupić, wysłać pieniądze – to jedno, ale sprowadzić to wszystko do domu – to kolejne, przeogromne wyzwanie. Po raz drugi most powietrzny Chiny-Polska organizowany w ramach programu „Cargo dla Polski”, zadziałał profesjonalnie. Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT, co tu dużo gadać, dzięki cierpliwości i determinacji załogi na miejscu, został w 100% zapakowany i przyleciał do Warszawy.

Za kilka dni – myślę, że we wtorek, może środę – ruszy więc kolejna, ogromna wysyłka do załóg pogotowia ratunkowego w całej Polsce. Dzisiaj z naszego magazynu wyszło 10 000 pakietów. Już są, albo za chwilę będą w woj. podkarpackim, lubelskim, lubuskim, opolskim. Wszystkie adresy pojawią się oczywiście na fundacyjnych stronach internetowych (https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sprawdz-gdzie-trafia-sprzet-covid-19).

Ogromne dzięki składam całej obsłudze po stronie PLL LOT, a także kurierom dowożącym paczki do punktów docelowych, a na końcu największe dzięki dla całej załogi Fundacji WOŚP za pełną gotowość i logistykę naszych działań.

Dzięki także za wpłaty na Fundusz Interwencyjny (https://www.wosp.org.pl/pomagamy/fundusz-interwencyjny) – widzicie, jak skrupulatnie wydajemy społeczne pieniądze! No i największe nasze i moje ukłony w stronę lekarzy, personelu medycznego i wszystkich służb ciężko pracujących dla ratowania zdrowia i życia Polaków” – pisze prezes WOŚP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c