Około 80-letnia kobieta wypchnięta z balkonu na 9. piętrze? Policja zatrzymała wnuczka

Wczoraj chwilę przed godziną 16 przy ulicy Potockich 116 w Wawrze rozegrał się istny dramat. Około 80-letnia kobieta została wypchnięta przez swojego wnuczka z balkonu na 9. piętrze. Kobieta zginęła na miejscu. Wieczorem policjanci zatrzymali do sprawy wnuczka kobiety.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Aktualnie wszystkie czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratury. Policjanci na miejscu zdarzenia pracowali do późnych godzin nocnych przesłuchując sąsiadów kobiety oraz świadków zdarzenia.

Jak informuje w rozmowie z Warszawą w Pigułce Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga w Warszawie prokurator Katarzyna Skrzeczkowska „potwierdzam informacje o kobiecie, która wypadła z okna oraz zatrzymanym mężczyźnie. Jednak na tym etapie śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji„.

Jednak dotarliśmy do świadków zdarzenia, którzy poinformowali nas, że doszło tam do makabry. Sąsiedzi słyszeli krzyki oraz wołanie o pomoc starszej kobiety. Ci mieli zadzwonić na policję, ale niestety kiedy dotarli to kobieta już nie żyła. Wieczorem policjanci z budynku w kajdankach wyprowadzali młodego wnuczka kobiety.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]