Okradł kawiarnię na Marszałkowskiej. Rozpoznajecie go?

Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu poszukują mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do jednej z kawiarni mieszczącej się przy ul. Marszałkowskiej. Każdy, kto go rozpoznaje lub posiada jakiekolwiek informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa Śródmieście.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w nocy 11 sierpnia br. około godziny 3.30. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która mogła dokonać kradzieży z włamaniem do jednej z kawiarni przy ul. Marszałkowskiej. Jest to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 180cm, o jasnej karnacji, łysiejący, ubrany w długie spodnie jeansowe, T-shirt, z plecakiem. Mężczyzna ma charakterystyczne mocno zarysowane kości czaszki w okolicy skroni.

Fot. KSP

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 367 34 lub numer alarmowy 997 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.